Genç Yazılar
Genç Hikayeler
Genç Şiirler
Genç Makaleler
Genç Fikirler
Genç Mizah
Haftanın Genç Yazısı
Genç Yazarlar Komitemiz
Üyelik İşlemleri

mail.jpg (2821 bytes)

Yazılarınızı göndermek için tıklayın

 
Bu yazı 882 kez okunmuştur.
Belirtilmedi
  
     Aşıktım,nasıl da sevmiştim seni...ilkti benim için yani ilk defa aşkı yaşıyordum.Devamlı seni görmek ,seninle konuşmak istiyordum.Allahım ne güzel duygulardı.Hani bir gün senin çalıştığın okuldaki sene sonu eğlencesine gelmiştik.Sen bana sınıfını gezdiriyordun.Sonra bir sıraya oturduk.Dışarda kulakları sağır edercesine  büyük bir gürültü ,içerde ise aşkın sessiz bakışmaları.Ellerini tuttum öptüm saatlerce...Arkadaşım gelmiştide sinirlenmiştin hani.Çok sonraları öğrendim seven insan sevdiğinin ellerini öpermiş sadece. EVET.. ben aşıktım.Ne de güzelleşmiştim aşk bana yaramıştı.Gülüyordum,güldürüyordum.
     Saçların hafif seyrek hele o yuvarlak gözlüklerin,tombul bile denilebilirdi sana...Davranışların kibar,bakışların manalı, hep birşeyler anlatırdı bana...Lens taktın sonra hep benim yüzümden.''Bu gözlükler seni çıtkırıldım gösteriyor''demiştimde öbür gün çıkarmıştın hemen gözlüklerini. işte o gün tekrar aşık oldum sana.
     
       Ne çok isterdim size bu aşkın mutlu sonla bittiğini söylemeyi.Bitti ama madden,manevi olarak ise tek sığınma noktam.Hatırlarım hergünün farklı zamanlarında yaşatırım içimde her anı.Üzgünüm...gülmüyorum eskisi gibi.Ayrılığa inat diyorum ki ...iyiki yaşamışım aşkın en tatlı en acı zamanlarını.
      
        Ey!!!  AŞK...Eyy!!! bana bu aşkı yaşatan insan.ölümümle son bulacaksınız  içimde.yaşadığım tüm anlara selam olsun.
    
     
Belirtilmedi
Bu yazıya oy verin < çok iyi > < iyi > < orta > < vasat > < kötü >
 
Genç yazarlar Kulübü / Web Tasarım : Orhancam